Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kanta-Suomen Asumisoikeusyhdistys
Puh. 044 241 8874
hallinto(at)ksasumisoikeus.fi

Hallituksen puheenjohtaja Kim Karlsson, puh. 050 5377 007
puheenjohtaja(at)ksasumisoikeus.fi
Hallituksen jäsenet: Eeva Karmitsa, eeva.karmitsa(at)ksasumisoikeus.fi
Sanna Kaartovirta, sanna.kaartovirta(at)ksasumisoikeus.fi
Miska Rimali, miska.rimali(at)gmail.com
Noora Wasenius, noora.wasenius(at)ksasumisoikeus.fi
Isännöintitoimisto Braleva Kiinteistöpalvelut Oy
Asiakaspalvelu, puh.(09) 819 0550, isannointi(at)braleva.fi
Isännöitsijä Jaakko Serkko, puh. 010 327 6474, jaakko.serkko@braleva.fi
Kiinteistösihteeri Jenna Karjalainen, puh.(09) 8190 5538, jenna.karjalainen(at)braleva.fi
Vastikekirjanpitäjä Anne Eloheimo, puh.(09) 8190 5548, anne.eloheimo(at)braleva.fi
Laskutusosoite: Kanta-Suomen asumisoikeusyhdistys
c/o Braleva Kiinteistöpalvelut Oy
PL 48, 02321 Espoo
Laskuun viitteeksi huoneiston osoite ja huoneiston numero
Asuntosihteeri Sanna Kaartovirta, puh. 044 241 8874
hallinto(at)ksasumisoikeus.fi
Avainten noudot: Kirkkonummella: Espoon Lukitus, puh. 09 8017173
Kervalla: Keravan Lukko, puh. 09 2941919
Tuusulassa: Tuusulan Lukko, puh. 09 2744260
Riihimäki: tapauskohtaisesti
Akuutit asiat ja ovenavaukset: Kirkkonummi: Knummen kiinteistöhuolto Oy, info@kkhuolto.fi, puh. 044 238 5464
Kerava: Kerahuolto Oy, asiakaspalvelu@kerahuolto.fi, puh. 09 2945788
Riihimäki: Suomen Huoltopäivystys, puh. 040 911 6757